پیام مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی به مناسبت روز خبرنگارپیام مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه آگاهی و حقیقت جویی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.

به گزارش فیلتر پرس صنعتگر به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه آگاهی و حقیقت جویی، ۱۷ مرداد روز خبرنگاررا به اهالی رسانه تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

در دنیای پیچیده امروز، جامعه خردمند جامعه‌ای است که از تهدیدها فرصت می‌آفریند و از بحران‌ها با روشنگری و امیدآفرینی عبور می‌کند.

در این میان خبرنگاران بازوان قدرتمند جامعه برای حق طلبی، عدالت خواهی، فرصت سازی، ارتقا آگاهی و آزاد اندیشی هستند و می‌توانند در کنار آگاهی بخشی، امید اجتماعی بیافرینند.

مجموعه سنگ آهن مرکزی ایران، در مسیر توسعه و پیشرفت خود همواره به تعاملات سازنده، حمایت‌ها و نقدهای منصفانه خبرنگاران نیاز دارد و امیدوار است با همراهی اهالی رسانه بتواند گامی مؤثر در جهت ارتقای حوزه صنعت و معدن کشور بردارد.

با گرامیداشت یاد و خاطراه شهدای خبرنگار ،۱۷ مردادماه روز خبرنگار را به تمامی اهالی رسانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم همواره در مسیر آگاهی بخشی و امیدآفرینی سربلند و پیروز باشند.منبع : مهر نیوز