نمایش خودروهای بهمن با کاربری ماجراجویانهنمایش خودروهای بهمن با کاربری ماجراجویانه

بهمن موتور محصولات خود را با کاربری آفرودی در معرض دید علاقمندان این نوع خودروها گذاشت. این شرکت پیکاپ G9 و کاپرا و ون اینرودز را با کاربری خاص گردشگری به نمایش گذاشته است.

به گزارش فیلتر پرس صنعتگر به نقل از بهمن موتور، پیکاپ G9 از محصولات جدید بهمن موتور است که پس از معرفی به بازار، مورد توجه آفرود سواران قرار گرفت. این خودرو با ارتفاع نزدیک دو متر (۱۹۶۵ میلی‌متر) قدرت مانور بالایی در طبیعت دارد. بکارگیری موتور 2000cc توربو و قابلیت چهار چرخ متحرک الکترونیکی و همینطور گیربکس هشت سرعته از برند شناخته شده ZF خودرویی قدرتمند به طبیعت گردان و سفرهای ماجراجویانه می‌دهد.

دیگر محصول حاضر در این نمایشگاه خودروی کاپرا است. این محصول از تولیدات شناخته شده و با سابقه بهمن موتور است که به دلیل بهره‌مندی از موتوری با حدود 2400cc نیروی مورد نیاز مانور در فراز و نشیب‌های طبیعت را به طبیعت گردها می‌دهد.

اینرودز با موتور 1500cc که ابتدا به عنوان یک ون به بازار معرفی شد، اکنون با طراحی جدید خود، تبدیل به یک ون مسافرتی شده است. این خودرو با طراحی مسافرتی در عمل یک هتل کوچک و سیار شده است. پیش از معرفی اینرودز بیشتر خودروهای خارجی نیاز مخاطبان آفرودی را پاسخ می‌دادند که به دلیل قیمت بالای آن مخاطبان خاصی داشت اما بهمن موتور با عرضه این خودرو با قیمت مناسب، فرصت جدیدی برای دوست داران سفرهای هیجان‌انگیز مهیا کرده است.

نمایشگاه خودروهای آفرودی از ۱۸ الی ۲۲ مرداد ماه در محل «مرکز نمایشگاهی ایران مال» برگزار شده و دوست‌داران این سبک از خودروها می‌توانند از ساعت ۱۴ لغایت ۲۲ به منظور بازدید از محصولات این گروه به غرفه گروه بهمن مراجعه کنند و کارشناسان گروه بهمن آماده پاسخگویی به سوالات مخاطبان هستند.منبع : مهر نیوز