قیمت خودرو در بازار شب عید/ بازار همچنان راکد است+ جدول |به گزارش فیلتر پرس صنعتگر، بررسی روند بازار خودرو طی هفته جاری، حاکی از آن است که پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ در حدود ۶۱۵ میلیون تومان قیمت خورد. اما قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ در بازار به قیمت ۸۶۵ میلیون تومان به فروش رفت. این در حالی است که پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار ۶۵۵ میلیون تومان قیمت داشت. پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم به قیمت ۷۲۰ میلیون تومان به فروش رفت.

در این میان، قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار ۷۷۰ میلیون تومان قیمت داشت. قیمت پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۷۴۵ میلیون تومان قیمت خورد.

بنا بر این گزارش، تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۲ نیزدر حدود ۷۸۵ میلیون تومان قیمت خورد. همچنین قیمت تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر به ۳۷۸ میلیون تومان رسید و تیبا هاچ‌بک EX هم به قیمت ۳۸۳ میلیون تومان به فروش رفت.

همچنین قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار ۹۸۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم به ۷۴۰ میلیون تومان رسید.

اما راناپلاس به قیمت ۵۹۵ میلیون تومان به فروش رفت. در عین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ به قیمت ۴۰۵ میلیون تومان رسید. ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز به قیمت ۴۷۵ میلیون تومان به فروش رفت.

در این میان، سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ در حدود ۶۶۵ میلیون تومان قیمت خورد. شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ نیز به قیمت ۸۱۵ میلیون تومان به فروش رفت.

کوییک GX L دنده‌ای ۳۵۹ میلیون تومان بود. کوییک R پلاس اتوماتیک هم به قیمت ۴۹۲ میلیون تومان به فروش رفت.

به گفته فعالان بازار خودرو، اگرچه نزدیک شب عید هستیم اما بازار خودرو همچنان راکد بوده و مشتریان زیادی به این بازار رفت و آمد نمی‌کنند. از جمله دلایل اصلی این رکود، قیمت بالای خودروهای عرضه شده و عدم تناسب با قدرت خرید مردم، عدم واردات خودرو طبق وعده‌ها و بلاتکلیفی واردات خودروهای کارکرده است.

خودرو قیمت
پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما ۶۱۵ میلیون تومان
پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P ۸۶۵ میلیون تومان
پژو ۲۰۷ تیپ ۵ ۶۵۵ میلیون تومان
پژو ۲۰۷ دنده‌ای ۷۲۰ میلیون تومان
پژو پارس ELX-TU۵ ۷۷۰ میلیون تومان
پژوپارس LX ۷۴۵ میلیون تومان
تارا دنده‌ای V۱ ۷۸۵ میلیون تومان
تیبا صندوق‌دار ۳۷۸ میلیون تومان
تیبا هاچ‌بک ۳۸۳ میلیون تومان
دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال ۹۸۵ میلیون تومان
دناپلاس دنده‌ای ساده ۷۴۰ میلیون تومان
راناپلاس ۵۹۵ میلیون تومان
ساینا S دنده‌ای بنزینی ۴۰۵ میلیون تومان
ساینا S اتوماتیک ۴۷۵ میلیون تومان
سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی ۶۶۵ میلیون تومان
شاهین G اتومات ۸۱۵ میلیون تومان
کوییک GX L دنده‌ای ۳۵۹ میلیون تومان
کوییک R پلاس اتوماتیک ۴۹۲ میلیون تومانمنبع : مهر نیوز