سرمایه گذاری در حوزه معدن پشتوانه ای قوی برای آینده کشور است |به گزارش فیلتر پرس صنعتگر به نقل از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، علیرضا عسگریان، معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز گذشته به همراه حجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و جمعی از معاونین و مدیران از نمایشگاه دستاوردهای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _ بافق بازدید کرد.

او پس از بازدید از نمایشگاه و در جریان قرار گرفتن روند اجرای فعالیت‌ها در شرکت سنگ آهن گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران یکی از بزرگترین شرکت‌های معدنی کشور محسوب می‌شود که همواره نیازمند برنامه ریزی های دقیق و مدون، مدیریتی کارآمد و پیشران و همکاری و هماهنگی بین تمامی بخش‌های مجموعه است.

عسگریان با تاکید بر اینکه در شرکت‌ها، تنها مدیرعامل مسؤول پیشبرد اهداف نیست افزود: تمامی نیروها در پیشرفت و توسعه شرکت خود نقش دارند.

وی با بیان اینکه شرکت سنگ آهن از معدود شرکت‌های بین نسلی است اظهار کرد: با شفاف سازی طرح‌ها و نظارت بر فعالیت‌های اجرایی در آنها باید از سرمایه‌ها حفاظت کنیم.

وی به موضوع سرمایه گذاری نیز اشاره‌ای کرد و گفت: برای توسعه و رسیدن به یک آینده روشن، نیازمند سرمایه گذاری‌های قوی در حوزه معدن هستیم که امیدواریم این سرمایه‌ها در استان یزد، استان‌های مجاور و حتی در کشور شناسایی شده و با تأمین مالی اهداف توسعه‌ای به خوبی پیش رود.

معاون وزیر با تاکید بر اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شرکتی موفق است که می‌تواند پیشرو و شتاب دهنده باشد تصریح کرد: این شرکت می‌تواند در یک برنامه سه ساله تمامی ظرفیت‌های خود را به خوبی پیدا کند. اگر برنامه‌ای عملی، مدون، ترکیبی و چند جانبه داشته باشیم و به درستی سرمایه گذاری کنیم می‌توانیم امیدوار باشیم که در آینده پشتوانه‌ای قوی‌تر از نفت خواهیم داشت.منبع : مهر نیوز