توسعه اکوسیستم پژوهش و نوآوری موجب پیشرفت شرکت سنگ آهن می‌شودتوسعه اکوسیستم پژوهش و نوآوری موجب پیشرفت شرکت سنگ آهن می‌شود

ارتقاء و توسعه اکوسیستم پژوهش و نوآوری، نقش موثری در پیشرفت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران دارد.

به گزارش فیلتر پرس صنعتگر به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در جلسه اکوسیستم پژوهش و نوآوری شرکت که سه شنبه گذشته ۱۷ مردادماه با حضور نمایندگان پژوهشکده فناوری‌های معدنکاری دانشگاه یزد، واحد تحقیق و توسعه شرکت، صندوق سرمایه گذاری CVC ، خانه نخبگان بافق، مرکز کارآفرینی بافقی نو و … در محل دفتر CVC واقع در کارخانه نوآوری درخشان برگزار شد با بیان این مطلب اظهار کرد: اعتقاد داریم که با همکاری و تعهد همه نوآوران و نخبگان می‌توانیم به اهداف مشترکمان در حوزه پژوهش و نوآوری دست‌یابیم.

وی افزود: نظرات و تجربیاتی که در این جلسه به اشتراک گذاشته شد، ارزشمند است و می‌تواند به بهبود فرآیندها و تصمیم‌گیری‌های آینده کمک کند.

حمیدیان تصریح کرد: به طور حتم با تلاش مشترک و تبادل نظر مستمر، می‌توانیم اکوسیستم پژوهش و نوآوری شرکت را به سطح جدیدی ارتقا دهیم و نقش مؤثرتری در پیشرفت شرکت ایفا کنیم.

گفتنی است در این جلسه، نمایندگان مختلف اکوسیستم پژوهش و نوآوری شرکت، نظرات و تجربیات خود را در مورد چالش‌ها، فرصت‌ها و راهکارهای ارتقا کیفیت بخش خود به اشتراک گذاشتند.منبع : مهر نیوز