برتری غرفه کروز از منظر تخصص، پاسخگویی و اطلاع رسانیبرتری غرفه کروز از منظر تخصص، پاسخگویی و اطلاع رسانی

کروز به عنوان غرفه برتر هجدهمین نمایشگاه قطعات و مجموعه‌های خودروی سال ۱۴۰۲ شناخته شد.

به گزارش فیلتر پرس صنعتگر به نقل از کروز، بر اساس نتایج نظرسنجی از بازدید کنندگان عمومی و تخصصی که در ایام نمایشگاه بین المللی صورت گرفته است، غرفه شرکت قطعه سازی کروز از نظر طراحی، ارائه اطلاعات مشتریان، میزان پاسخگویی، حضور کارشناسان، ارتباط با مدیران شرکت بالاترین امتیاز را بدست آورده است. این غرفه از سه بعد اتخاذ رویکرد تخصصی به نمایشگاه قطعات، توجه به افکار عمومی، اهمیت دادن به رسانه‌ها و پاسخگویی فنی و رؤیت پذیری محصولات برتری داشته است.

کروز با بالغ بر هزار قطعه به نمایشگاه قطعات رفته بود. این شرکت در این دوره با طراحی خاص غرفه دیدی همه جانبه از قطعات را امکان پذیر ساخت و حتی بازدید کنندگان امکان در دست گرفتن قطعات و بررسی همه جانبه آنها را نیز داشتند.

تنوع قطعات و اهمیت هریک از آنها از منظر دانش فنی و فناوری به کار رفته، از دیگر ویژگی‌های حائز اهمیت غرفه این شرکت بود که آن را از سایر حاضران متمایز می‌کرد. شرکت کروز در این دوره قطعات حساس نظیر سنسور اکسیژن و سایر اجزا قوای محرکه، ECU,ACU و کیسه ایربگ، چراغ‌های خودرو، مولتی مدیا، فرمان و دسته سیم را در معرض دید قرار داده بود تا مخاطبان را در روند داخلی سازی قطعات خودرو در کروز نشان دهد.

همچنین برگزاری سمینارهای تخصصی در غرفه این شرکت، بُعد تخصصی به این نمایشگاه داد. در این سمینارها، اساتید دانشگاه با ارائه مقالاتی نسبت به مسیر پیش روی صنعت قطعه سازی، آخرین یافته‌های علمی را شرح می‌دادند. مقوله آینده خودروهای برقی و باتری‌های نسل جدید خودرو از پر مخاطب‌ترین موضوعات مورد بررسی در این سمینارها شناخته شد.

همچنین برگزاری نشست خبری دیگر عامل تمایز بخش غرفه کروز در هجدهمین دوره نمایشگاه قطعات بود. این شرکت با برگزاری این نشست خبری، به حوزه افکار عمومی و اطلاع رسانی توجه نشان داد. برگزاری این نشست خبری، مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و آن را نشانه تکریم خبرنگاران و اهتمام این شرکت به مقوله اطلاع رسانی و شفافیت دانستند.
هجدهمین نمایشگاه قطعات خودرو تهران از ۲۲ الی ۲۵ مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد.منبع : مهر نیوز

ERROR

نمیتوانید قالب را برای ویجت دانلود کنید.
لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید
اگر مشکل باقی بماند، لطفا یک ایمیل به support@trustindex.io ارسال کنید.

WP_Error Object ( [errors] => Array ( [http_request_failed] => Array ( [0] => cURL error 35: OpenSSL SSL_connect: SSL_ERROR_SYSCALL in connection to cdn.trustindex.io:443 ) ) [error_data] => Array ( ) [additional_data:protected] => Array ( ) )